NH Raspenava

19.9.2020. První mistrovský turnaj v Raspenavě

Raspenava - Most 18:4.

Raspenava - Chomutov 8:1.

Raspenava - Žatec 5:7.

Raspenava - Litvínov 6:4.

Sestava: Huňáčková V., Hromníková K.,, Kasáková B., Málková K., Rydzi D., Nováková L., Burgrová V., Poncová E., Málková T., Linková N. 

Trenéři a vedoucí: Doubková P., Novotná B., Málek Jan.

 

 

 

Tabulka po podzimu 2019
  Družstvo Z V R P Skóre B
1. KNH Litvínov 16 15 0 1 228:101 30
2. Žatec 16 13 0 3 223:90 26
3. Raspenava 16 8 0 8 233:145 16
4. Most 16 4 0 12 169:236 8
5. KNH Chomutov 16 0 0 16 45:326 0

 

 

 

26.10.2019. Čtvrtý mistrovský turnaj v Žatci
Raspenava – Most 19:8 (7:2).Poncová E. 11, Málková T. 4, Kasáková V. 2, Málková V. 1,Burgrová V. 1.
Raspenava – Chomutov 23:2 (11:1).Poncová 10, Burgrová V. 5, Málková T. 4,Kasáková V. 3,

Málková V. 1.
Raspenava – Žatec 10:11 (4:5). Burgrová V. 5, Poncová 3, Málková T. 1, Kasáková V. 1.
Raspenava – Litvínov 9:15 (6:8). Poncová 4, Málková T. 2, Kasáková V. 2, Burgrová V. 1.
Sestava družstva: Huňáčková V. – Burgrová V., Kasáková V., Kasáková B., Hromníková K., Hromníková J., Poncová E., Málková K., Málková T., Málková V., Rýdzi D., Linková N.
Trenérka Novotná B., asistent Málek Jan, vedoucí Doubková P.

 

 

 

12.10.2019. Třetí mistrovský turnaj v Chomutově
Raspenava – Chomutov 15:2 (9:1). Poncová E. 8, Málková K. 4, Kasáková V. 2, Burgrová V. 1.
Raspenava – Žatec 8:9 (4:4). Poncová E. 5, Burgrová V. 2, Málková K. 1.
Raspenava – Litvínov 3:15 (2:8). Málková T. 2, Kasáková V. 1.
Raspenava – Most 24:13 (14:8). Poncová E. 6, Málková T. 5, Burgrová V. 5, Kasáková V. 4,         
Málková V. 4.

Sestava družstva: Huňáčková V. – Burgrová V., Kasáková B., Kasáková V., Poncová E., Málková T., Málková K., Málková V., Hromníková K., Hromníková J., Rydzi D., Linková N.

Trenér Málek Jan, asistent Doubková Pavlína, vedoucí Novotná Blanka.

 

 

 

21.9.2019. Druhý mistrovský turnaj v Raspenavě

Dohrávka Raspenava – Chomutov 25:3. Burgrová V. 7, Kasáková V. 6, Málková V. 5, Poncová E. 4, Málková T. 3.

Raspenava – Litvínov 6:11. Poncová 3, Kasáková V. 1, Málková T. 1, Burgrová V. 1.

Raspenava – Chomutov 27:1. Poncová 9, Burgrová V. 7, Málková T. 6, Kasáková V. 3, Málková V. 2.

Raspenava – Most 20:10. Poncová 13, Burgrová V. 4, Kasáková V. 3.

Raspenava – Žatec 7:13. Poncová 5, Málková T. 2.

Sestava družstva: Huňáčková V. – Burgrová V., Málková V., Málková T., Málková K., Kasáková B., Kasáková V., Hromníková J., Hromníková K., Poncová E., Rýdzi D.

Trenérka Doubková P., asistentka Novotná B., vedoucí Málek Jan. 

 

 

7.9.2019. První mistrovský turnaj v Litvínově

Raspenava – Žatec 8:11. Poncová E. 6, Málková T. 1, Burgrová V. 1.

Raspenava – Litvínov 10:11. Poncová E. 4, Málková T. 3, Burgrová V. 3.

Raspenava – Most 19:11. Poncová E. 8, Burgrová V. 6, Málková T. 5.

Sestava družstva: Burgrová V. (K), Poncová E., Hromníková K., Hromníková J., Kasáková B., Kasáková V., Málková K., Málková T. 

Trenérky Doubková P., Novotná B. Vedoucí Málek Jan.

 

 

 

 

Tabulka sezóny 2018-19
  Druzstvo U V R P Skóre B
1. TJ Žatec 24 20 1 3 355:243 41
2. KNH Litvínov 24 15 1 8 311:229 31
3. Jiskra Raspenva 24 11 1 12 272:290 23
4. SKNH Louka 24 0 1 23 150:326 1

 

 

 

1.6.2019. Osmý mistrovský turnaj v Litvínově

Raspenava - Žatec 13:16. Doubková E. 9, Líbalová L. 3, Kasáková V. 1.

Raspenava - Litvínov 16:9. Doubková E. 7, Líbalová L. 6, Poncová E. 3.

Raspenava - Louka 0:10.

Sestava: Poncová E., Petruželová A., Doubková E., Hromníková K., Kasáková B., Kasáková V., Málková T., Líbalová L., Burgrová V.

Trenérka a vedoucí Novotná B.

 

 

 

18.5.2019. Sedmý mistrovský turnaj v Raspenavě

Raspenava - Žatec 9:15. Doubková E. 4, Líbalová L. 4, Poncová E. 1.

Raspenava - Litvínov 18:17. Doubková E. 13, Líbalová L. 2, Kasáková V. 2, Burgrová V. 1.

Raspenava - Louka 13:4. Poncová E. 9, Líbalová L. 2, Doubková E. 1, Burgrová V. 1.

Sestava: Doubková E., Poncová E., Petruželová A., Hromníková K., Kasáková B., Kasáková V., Málková T., Málková K., Burgrová V., Málková V., Líbalová L.

Trenérka Doubková P., vedoucí Novotná B.

 

 

27.4.2019. Šestý mistrovský turnaj v Louce

Raspenava - Žatec 8:12.

Raspenava - Litvínov 8:10. 

Raspenava - Louka 12:3.

Sestava a branky: Poncová E.(B,9), Petruželová A.(B,O), Doubková E. (K, 10), Hromníková K., Kasáková B., Málková K., Líbalová L. (9), Málková V., Burgrová V.

Trenérka Doubková P., vedoucí Štěpánek C. 

 

 

13.4.2019. Pátý mistrovský turnaj v Žatci

Raspenava - Litvínov 9:16.

Raspenava - Žatec 10:18. 

Raspenava - Louka 15:8. 

Sestava a branky: Poncová E. (2), Petruželová A., Doubková E. (K, 19), Hromníková K, Burgrová V., Líbalová L. (10), Kasáková V., Málková V.

Trenérka Doubková P., vedoucí Novotná B. 

 

 

 

27.10.2018. Čtvrtý mistrovský turnaj v Louce

Raspenava - Žatec 8:17. Doubková E. 4, Líbalová L. 4.

Raspenava - Litvínov 13:12. Doubková E. 10, Líbalová L. 3.

Raspenava - Louka 8:8. Doubková E. 7, Líbalová L. 1.

Sestava: Poncová E. - Doubková E., Petruželová A., Hromníková K., Kasáková B., Málková T., Málková V., Kasáková V., Líbalová L.

Trenérka Doubková P., vedoucí Novotná B. 

 

 

 

13.10.2018. Třetí mistrovský turnaj v Žatci

Raspenava - Litvínov 9:16 (4:8). Doubková E. 7, Líbalová L. 1, Poncová E. 1.

Raspenava - Žatec 12:21 (6:11). Doubková E. 7, Líbalová L. 5.

Raspenava - Louka 12:9 (7:5). Doubková E. 7, Líbalová L. 5.

Sestava: Petruželová A., Poncová E. (také v útoku) - Hromníková K., Kasáková B., Málková T., Málková V., Líbalová L, Burgrová V., Kasáková V.

Trenérka Doubková P., vedoucí Novotná B.

 

 

 

22.9.2018. Druhý mistrovský turnaj v Raspenavě

Raspenava - Louka 16:6. Doubková E. 6, Líbalová L. 5, Poncová 3, Burgrová V. 2.

Raspenava - Litvínov 7:17. Doubková E. 5, Líbalová L. 2.

Raspenava - Žatec 13:20. Doubková E. 8, Líbalová L. 4, Poncová 1.

Sestava: Petruželová A. - Hromníková K., Kasáková B., Málková T., Málková V., Doubková E. (K), Poncová E., Burgrová V., Líbalová L.

Trenérka Doubková P., vedoucí Novotná B. 

 

 

 

10.9.2018. První mistrovský turnaj v Litvínově

Raspenava - Žatec 15:9 (11:6). Doubková E. 9, Líbalová L. 5, Kasáková V. 1.

Raspenava - Litvínov 6:18 (3:10). Doubková E. 2, Líbalová L. 2, Kasáková V. 1, Burgrová V. 1.

Raspenava - Louka 11:9. Doubková E. 8, Líbalová L. 3.

Sestava - Poncová E. - Hromníková K., Kasáková B., Burgrová V., Kasáková V., Líbalová L., Doubková E., Málková V.

Trenérka Doubková P., vedoucí Novotná B.

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky z ročníku 2017-18
   
Výsledky z ročníku 2016-17

 

 

Do soutěžního ročníku 2015-16 nebylo družstvo starších žákyň přihlášeno.

 

Výsledky z ročníku 2014-15

 

Do soutěžního ročníku 2013-14 nebylo družstvo starších žákyň přihlášeno.

 

Výsledky z ročníku 2012-13

 

 

 

 

 

 

12.10.2020. Muži  získali své první dva podzimní body. Doma přehráli Plzeň-Litice 19:12 (11:6). V sobotním utkání prohráli doma se Všenicemi vysoko 8:21 (5:10).

 

Svůj druhý mistrovský turnaj mají za sebou ženy. Na domácím hřišti porazily Litvínov 16:9 (7:4) a podlehly Žatci 13:17 (6:9). 

 

Na druhém turnaji v Litvínově získaly starší žákyně 6 bodů, když podlehly pouze domácímu Litvínovu 11:12. V dalších utkáních porazily Chomutov 9:3, Most 14:5 a Žatec 17:4.

 

Nejmladší družstvo v oddíle, přípravka, sehrálo turnaj v Mostě a ze všech utkání odešlo vítězně. Zápasy s Mostem A dopadly 10:6 a 12:3 a s Mostem B 11:5 a 7:4. 

5.10.2020. Mladší žákyně odehrály svůj druhý podzimní turnaj v Mostě v získaly plný počet bodů. Zvítězily nad Litvínovem 20:16, nad Mostem 13:5 a nad Žatcem 18:8.

 

21.9.2020. Muži nestačili na celek Rožmitálu pod Třemšínem a prohráli 17:23 (11:13). 

 

Ženy na turnaji v Žatci přehrály domácí družstvo 24:18 (11:9) a prohrály s Litvínovem 11:17 (7:12).

 

Starší žákyně obsadily na domácím turnaji pěkné druhé místo, když si jedinou porážku připsaly s Žatcem poměrem 5:7. V ostatních utkáních zvítězily. Most přehrály 18:4, Chomutov 8:1 a Litvínov 6:4.