NH Raspenava

5.10.2019. Třetí mistrovský turnaj v Mostě

Raspenava – Most 12:17 (8:11). Kasáková V. 6, Málková V. 5, Poncová S. 1.

Raspenava – Žatec 14:7 (10:4). Kasáková V. 7, Málková V. 4, Poncová S. 3.

Raspenava – Litvínov 6:9 (3:5). Kasáková V. 4, Málková V. 2.

Sestava družstva: Maturová O., Málková V., Kasáková V., Soukupová B., Poncová S., Málková K., Šustrová M., Hromníková J., Zíková J., Zíková A., Uhlířová T.

Trenérka Novotná M., vedoucí Maturová O.

 

 

 

 

28.9.2019. Druhý mistrovský turnaj v Litvínově

Raspenava – Litvínov 5:10 (2:5). Kasáková V. 5.

Raspenava – Most 15:19 (9:9). Málková V. 10, Kasáková V. 4, Poncová S. 1.

Raspenava Žatec 15:5 (8:3). Kasáková V. 8, Málková V. 4, Poncová S. 3.

Sestava družstva: Maturová O., Soukupová B., Kasáková V., Málková V. (K), Poncová S., Málková K., Hromníková J., Šustrová M., Zíková J., Zíková A., Uhlířová T.

Trenérka Novotná M., vedoucí Maturová O.

 

 

 

 

14.9.2019. První mistrovský turnaj v Raspenavě

Raspenava – Litvínov 12:10 (8:7). Málková V. 9, Kasáková V. 3.

Raspenava – Most 14:19 (7:11). Kasáková V. 9, Málková V. 4, Poncová S. 1.

Raspenava – Žatec 22:9 (13:4). Kasáková V. 12, Málková V. 10.

Sestava družstva: Maturová O. – Málková K., Hromníková J., Uhlirova T., Ziková A., Šustrová M., Ziková J., Málková V., Kasáková V., Poncová S., Soukupová B.

Trenérky a vedoucí Novotná M., Maturová O.

 

 

 

 

Tabulka sezóny 2018-19
  Druzstvo U V R P Skóre B
1. Baník Most NH 24 20 0 4 218:122 40
2. KNH Litvínov 24 14 0 10 218:176 28
3. Jiskra Raspenava 24 12 0 12 172:139 24
4. TJ Žatec 24 2 0 22 94:265 4

 

 

 

8.6.2019. Osmý mistrovský turnaj v Žatci

Raspenava - Litvínov 4:2. Málková T. 2, Kasáková V. 2.

Raspenava - Most 16:6. Málková T. 10, Kasáková V. 5, Málková V. 1.

Raspenava - Žatec 10:1. Málková T. 5, Kasáková V. 3, Málková V. 2.

Sestava družstva: House Tomáš - Kasáková B., Kasáková V., Málková T., Málková K., Málková V., Poncová S., Hromníková J., Uhlířová T., Maturová O.

Trenérka Novotná M., vedoucí Horáčková O. 

 

 

25.5.2019. Sedmý mistrovský turnaj v Raspenavě

Raspenava - Most 3:7. Málková T. 1, Málková V. 1, Kasáková V. 1.

Raspenava - Litvínov 7:11. Málková T. 4, Kasáková V. 3.

Raspenava - Žatec 16:0. Málková T. 10, Kasáková V. 5, Kasáková B. 1.

Sestava družstva: House Tomáš - Kasáková B., Málková T., Hromníková J., Maturová O., Uhlířová T., Zíková A., Šustrová M., Málková V., Málková T., Kasáková V., Poncová S., 

 

 

11.5.2019. Šestý mistrovský turnaj v Mostě

Raspenava - Litvínov 7:4. Kasáková V. 3, Málková T. 2, Málková V. 2.

Raspenava - Žatec 11:0. Málková V. 5, Kasáková V. 3, Málková T. 3.

Raspenava - Most 1:2. Kasáková V. 1.

Sestava družstva: House Tomáš - Kasáková B., Kasáková V., Málková T., Málková V., Málková K., Poncová S., Hromníková J., Šustrová M., Maturová O., Uhlířová T., Zíková A.

Trenérka Novotná M., vedoucí Horáčková O.

 

 

14.4.2019. Pátý mistrovský turnaj v Litvínově.

Raspenava - Most 2:5. Málková V. 1, Málková T. 1.

Raspenava - Litvínov 4:8. Málková V. 1, Kasáková V. 3.

Raspenava - Žatec 8:3. Málková V. 1, Kasáková V. 2, Málková T. 5.

Sestava družstva: Kasáková B. - Málková V. (K), Kasáková V., Málková T., Poncová S., Hromníková J., Málková K., Maturová O., Zíková A., Uhlířová T.

Trenérka Novotná M., vedoucí Horáčková O. 

 

 

 

20.10..2018. Čtvrtý mistrovský turnaj v Mostě.

Raspenava - Litvínov 7:9 (4:3). Kasáková V. 3, Málková T. 3, Málková V. 1.

Raspenava - Žatec 6:2 (2:1). Málková V. 3, Málková T. 2, Kasáková V. 1.

Raspenava - Most 7:8 (2:4). Málková T. 5, Kasáková V. 2.

Sestava družstva: Tomáš House - Kasáková B., Hromníková J., Málková K., Maturov O., Uhlířová T., Šustrová M., Zíková A., Málková T., Poncová S., Málková V., Kasáková V. 

 

 

 

6.10.2018. Třetí mistrovský turnaj v Litvínově

Raspenava - Žatec 12:2 (6:1). Kasáková V. 4, Málková V. 4, Málková T. 4.

Raspenava - Litvínov 7:12 (4:8). Kasáková V. 4, Málková T. 2, Málková V. 1.

Raspenava - Most 5:8 (2:2). Kasáková V. 3, Málková V. 2.

Sestava družstva: Tomáš House - Kasáková B., Hromníková J., Málková K., Uhlířová T., Ziková A., Šustrová M., Málková T., Málková V., Kasáková V.

 

 

 

28.9.2018. Druhý mistrovský turnaj v Raspenavě

Raspenava - Litvínov 10:7. Málková V. 6, Málková T. 2, Kasáková V. 2

Raspenava - Žatec 13:7. Kasáková V. 8, Málková T. 4, Málková V. 1

Raspenava - Most 1:10. Kasáková V. 1

Sestava: Palme Tomáš- Kasáková Barbora (K), Málková Kateřina, Maturová Olga, Zíková Adéla, Uhlířová Tereza, Hromníková Jana - Poncová Stela, Kasáková Viktorie, Málková Tereza, Málková Veronika

Trenérky: Novotná Martina, Maturová Olga st.

 

 

15.9.2018. První mistrovský turnaj v Žatci

Raspenava - Litvínov 5:13 (2:6). Kasáková V. 3, Málková V. 2.

Raspenava - Žatec 7:4 (2:0). Kasáková V. 4, Málková V. 3.

Raspenava - Most 3:8 (1:4). Kasáková V. 1, Málková V. 2.

Sestava: Málková T. - Hromníková J., Maturová O., Zíková A., Uhlířová T., Kasáková B., Kasáková V., Málková V., Poncová S., Málková K. 

 

 

 

 

 

 

Výsledky ze sezóny 2012-13
   
Výsledky ze sezóny 2013-14
   
Výsledky ze sezóny 2014-15
   
Výsledky z ročníku 2015-16
   
  Do soutěžního ročníku 2016-17 se družstvo nepřihlásilo.
   
Výsledky z ročníku 2017-18

 

21.10.2019. Muži prohráli své dvě poslední podzimní utkání. V Kyšicích 8:16 (1:10) a v Ejpovicích 15:20 (7:13).

 

Starší žákyně na turnaji v Chomutově porazily Chomutov 15:2 a Most 24:13. Podlehly Žatci 8:9 a Litvínovu 3:15.

 

Mladší žákyně na turnaji v Žatci přehrály Most 17:15 a domácí Žatec 13:11. Prohrály s Litvínovem 4:14.

 

7.10.2019. Muži prohráli v druhé lize na domácím hřišti s Mostem vysoko 11:22 (6:15) a se Žatcem 14:17 (7:10).

 

Mladší žákyně odehrály druhý mistrovský turnaj v Litvínově a třetí mistrovský turnaj v Mostě. Na Litvínovském hřišti podlehly Mostu 15:19, domácímu družstvu 5:10 a přehrály Žatec 15:5. Na mosteckém třetím turnaji porazily Žatec 14:7 a prohrály s Mostem 12:17 a s Litvínovem 6:9.

23.9.2019. Muži prohráli na půdě Tymákova s tamnějším béčkem 14:20 (8:12). V dalším utkání podlehli v Rožmitále pod Třemšínem 20:24 (7:12).

 

Ženy na turnaji v Litvínově dvakrát zvítězily. Nad Litvínovem 9:5 (5:3) a nad KNH Chomutov B 15:9 (9:4). Podlehly pouze Žatci 6:11 (1:5).

 

Starší žákyně odehrály druhý mistrovský turnaj v Raspenavě. V dohrávce za minulé kolo porazily Chomutov vysoko 25:3 (12:0). V samotném turnaji zvítězily nad stejným soupeřem 27:1 (13:0) a nad Mostem 20:10 (10:5). Podlehly Litvínovu 6:11 (4:6) a Žatci 7:13 (6:7). 

 

Mladší žákyně na svém prvním mistrovském turnaji hraném v Raspenavě porazily Litvínov 12:10 a Žatec 22:9. Podlehly Mostu 14:19.